| dragutafata a întrebat:

Heii, URGENT ce as putea face la o petrecere in pijamale? Trebuie sa stiu cat mai rapid multumesc

4 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Buna! La o petrecere in pijamale doar a fetelor?!

| Kyubii a răspuns:

Dacă sunteți doar fete vă puteți coafa, sau machia, sau faceți unghiile. Puteți vedea un film frumos de dragoste, dar să creați o atmosferă frumoasă. Să puneți perne pe jos, să stați toate împreună și să-l vizionați.
Puteți vorbi despre băieți sau despre preferințele voastre.
Ideea în sine e să stați cât mai mult treze fără să adormiți!
Fundă?

| Coquina a răspuns:

Sa-ti dai jos pijamalele

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, poti organiza o petrecere in pijamale la tine acasa, sau la o prietena care are o camera mai mare.