| KittyLaura a întrebat:

Heii! Urgentt! Maine am banchet clasa a 8a par saten si este lung, nu foarte lung, dar... Oricum trebuie sa ma decid pana in seara asta. ca imi face o prietena parul si vreau niste coafuri frumoase :X Dar nu bucle. Ma gandeam la un model : imi fac o coada in crestetul capului si il ondulez, ii fac ceva! Dar nu am gasit model pentru. ce am zis eu. Dca gasiti va rog sa-mi datii! Fundaa! Nu conteaza ce model ~

3 răspunsuri:
| LittleReasonToSmile a răspuns:

Uite cateva modele :

http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau mult mai simplu :
-daca parul tau este ondulat poti sa ti-l indrepti cu placa
-daca parul tau este drept poti sa-l ondulezi si sa-ti prinzi bretonul buf

| KittyLaura explică:

Cam nimic nu ma fascinat, pentru ca am mai vazut si deja sunt plictisitoare, imi place putin raspuns lui Andreiutza02 dar ma mai gandesc! astept multe coafurii

| DeiiaRain a răspuns:

Pai daca iti place foarte mult coada ai putea sa incerci asa: Iti intinzi parul in spate si il prinzi in crestet. Iar in fata de o parte si de alta il ondulezi. O sa iasa super. Sper ca te-am ajutat:p