| DunkelheitBu a întrebat:

Heii

Vineri am iesit afara cu prietenii si ne-am distrat tarehappy
Mai pe seara au venit niste baieti cu masina si un baiat mi-a atras atentia, nu i-am vazut fata, era noapte si avea gluga de la hanorac, dra m-a impresionat felul in care vorbea, era... dragut, din cate stiu e mare, mult mai mare decat mine, eu am 14 ani, iar el 17-18... am gasit facebook ul lui, si i-am vazut pozele, vineri mi s-a parut frumos bla bla, dar acum nu ma atrage cu nimic sad
Acum am un gol, sunt suparata, ce credeti ca s-ar putea intampla cu mintea mea?
Credeam ca m-am indragosit.
Sper sa nu fiu jignita
Funda

7 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Cunosc sentimenul laughing
de dragoste nu poate fi vorba, caci abia l-ai cunoscut, poate doar o mica mare simpatie. Ce poti face in legatura cu asta habar n; am, insa va veti mai vedea vreodata? Pune-ti intrebarea asta si vei gasi raspunsul la ceea ce cauti.

| mona a răspuns:

Nu te-ai indragostit, a fost o atractie de moment

| AtateaConditii a răspuns:

L-ai vazut pe facebook si te-ai speriat de moaca lui? De asta purta glugă. Poi daca iti place felul in care vorbeste nu ar trebui sa iti pese cum arata. Unii trec de la o stare la alta, azi fericiti, maine de treaba, poimaine depresivi. Asa sunt si eu.

| Dariusuu a răspuns:

Se mai intampla draga mea, se mai intampla.

Uita-l. A fost simpla atractie.

Te pup

| DunkelheitBu explică:

A fost o simpla atractie, dar acum ma simt prost ca e "urat" si e mult mai mare...nu parea cu atat mai mare decat mine

| Crispor a răspuns:

Mai bine nu ii spune ca il placi. Si mereu avem impresia ca ne indragostim dar niciodata sa nu avem incredere in cineva vazut doar o data.