| Aeerdnaaa a întrebat:

Heii voi! Deci e vorba de IMVU.pana acum am facut credite cu conturi si cu myyearbook, dar dintr-o data cand dau sa ma loghez pe contul' meu la myb ca sa transfer "banii" nu mai merge imi da:"balance not available for the requested user id" straight face. Am facut si un alt cont pe myb si tot degeaba, am incercat si alta metoda, din nou esec si totusi nu stiu ce sa mai fac ca sa imi mearga din nou.straight faceHelp?

2 răspunsuri:
| Bradley_Kristie_1967 a răspuns:

Nu! evident ca nu HELP! nici macar nu dai funda ma!

| Aeerdnaaa explică (pentru Bradley_Kristie_1967):

Nu dau funda pentru ca am rezolvat singura problema.da' ce? tu cersesti fundite?happy