| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Heii, vreau sa imi lasati foarte multe idei de farse pe care le pot face in public cu prieteniii.

Răspuns Câştigător
| Taduic a răspuns:

Am să-ți spun câteva farse pe care le-am făcut cu prieteni în public. Poate te inspiri din ele.
1. [farsă făcută noaptea, 2-3] văd un taximetrist care așteaptă o comandă, mă duc la el, bat în geam, ii întind mâna și fac cunoștință. Reacție: a închis geamul și a plecat fară să-mi zică cum îl cheamă.
2. [făcută la 3 noaptea] am pus ERA - AMENO și apoi am început să țopăi în jurul unui taxi, într-o stație de taxiuri. Reacție: se uita urât la mine.
3. [făcută ziua, zona destul de activă] un prieten și-a pus căștile în urechi, a băgat melodia Paraziti - Sugi * de ziua ta și a început să o cânte când trecea o bâtrânică pe stradă. Reacție: i-a spus niște vorbe frumoase.
4. [făcută ziua, zona destul de activă] văd o studentă, scot 1 leu din buzunar și ridic din sprâncene spre ea. Reacție: la mine a fost okay, zâmbea foarte tare și mai avea puțin și râdea. Acum, poate pici de una care-ți dă o palmă.
5. [asta n-am încercat-o, o să o fac curând cred] îți iei un dildo mare, îl prinzi sub pantaloni să pară ca ai o erectie. Te duci la o fată, îi ceri Facebook-ul/numarul de telefon apoi, când dai să pleci, o atingi cu dildo rolling on the floor. Fundă?

6 răspunsuri:
| Richtofen115 a răspuns:

Sal, luati-va masti de cal si mergeti asa pe strada

| anonima0101 a răspuns:

Sa mergeti linistiti pe strada sau intr-un loc aglomerat si deodata sa incepeti sa tipati laughing sau sa ii tai unui prieten buzunarele pantalonilor si astepti sa ii imbrace. laughing

| Sănduțța a răspuns:

Ati putea merge pe strada si deodata sa cadeti jos, chestia aia care a facut-o si Tequila. Ati mai putea incerca chestia: mergeti pe strada si gasiti o fata random, o intrebati daca vrea sa se casatoreasca cu tine. Ati putea pune muzica si dansa cu prietenii in timp ce mergeti. Sunt multe lucruri interesante, trebuie doar sa iti pui imaginatia la contributie.

| CPAElites a răspuns:

Scapi un dildo in public laughing
Pui un dildo intr-o sacosa rupta intr-un colt si ii scoti motu afara sa atarne in jos tongue