| broackaninju a întrebat:

Heii,vreau sa ma apuc de vlog..niste sfaturi, ceva mai mult ajutor? ADica cine se pricepe cu asta.sa imi spuna si mie cum sa fac, stiu cate ceva dar nu indeajuns... FUNDA

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiii a răspuns:

Buna pentru a te apuca de un vlog ai nevoie de multa experienta.
Prima data dupa ce ti-ai facut acel vlog te prezinti dar nu iti dai datele personale.
Iti alegi un nume specific.
Iti faci un canal de youtube.
Le spui prietenilor tai sa te urmareasca si sa faceti poze impreuna ca apoi sa le pui pe vlog.
De asemenea cand iti faci un vlog sa ai si o pagina de facebook si poti face like-uri intr-un grup mare in care se numeste : DOAR PUBLICITATE NIMIC ALCEVA II pana iti cresti acea pagina si probabil ca vei avea multi oameni care te vor sustine.
Poti posta videoclipuri :
Adevar si provocare
Ce fac in timpul orei
Baiate cu apa
Teste de prietenie sau etc.
Fundita?
O zi frumoasa!

1 răspuns:
| OaiaNinjalău a răspuns:

Este printre cele mai populare vlogarite din Romania. Poate te ajuta video-ul...
https://www.youtube.com/watch?v=IdLnttHdqzc