| raluu_8977 a întrebat:

Heii :* vreau sa-mi schimb telefonul. dar nu stiu inca ce sa-mi iau m-am gandit la un lg ks360... sar nu sunt sigura big grin imi putetii spune cam cat ar costa... si ceva telefoane asemanatoare cu el big grin? funda mersii

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna. Telefonu e cam pana in 4 mil. si e destul de bunicel,dar din cate am inteles, nu mai gasesti in Romania, decat pe net. Telefoane asemanatoare ar fi : Samsung Corby Pro; LG GW620; Samsung B3410 Delphi; Samung B3310; Nokia e75-01; Samsung I5510; LG Prada; Nokia 5730 XpressMusic QWERTY

3 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Buna.LG asta de il vrei tu e cam 5 milioane la liber, dar te sfatuiesc sa nu iti iei LG ca tine bateria foarte repede si se si farama rapid.io am un nokiax2 de 3 ani si nu are nici o zgarietura, iar un LG shine l-am tinut aproape un an:p...ia-ti orice fel de Nokia! ca st cele mai bune telefoane:p

fundita?:X

| falcao a răspuns:

Latest Nokia N97 Mini Touch

| KatyB a răspuns:

Lg ks360 si ks365 e foarte dragut.De fapt toate Lg-urile sunt dragute.Pretul este cam de 300-700 lei.Eu am LG KP502 si sunt foarte multumita de el.Costa 500 de lei la liber.Telefoane ieftine si dragute LG-uri mai sunt.De exemplu : LG GD510, LG GT, KP500, KP501, KP502. Sper sa faci cea mai buna alegere! :*