| IoanaMihaela248 a întrebat:

Vreau sa musc un baiat de gat si sa ii las semne. Stiu ca trebuie sa ii sug pieea, dar mehh... nu prea vreau sincer laughing Daca il musc mai tare, ii ramane semn?

5 răspunsuri:
| VisionsofaGod a răspuns:

Dap ii sugi pielea pentru 30-60 de secunde pentru semn. Daca vrei poti sa il musti tare de tot pana ii da sangele. Dar ai grija lol.

| Andrada0025 a răspuns:

Daca este mai sensibil ii raman urme(iritatii) chiar si de la saruturi nevatamate. Poti sa-l saruti delicat. Nu prea sunt de acord cu muscaturile, in primul rand se vad, plus ca sunt si dureroase.

| Satoko a răspuns:

Muscal usor si merge sa sugi putin pieleawinking sti u. atat cat sa ii ramana un semn happy

| positivity a răspuns:

De fapt, nici tu nu știi ce vrei. „Vreau să-l mușc (.) dar nu prea vreau, sincer."
Frate, dacă vrei, îl muști pur și simplu. Semn va rămâne oricum.

| Shattered a răspuns:

De ce-ai vrea sa faci asta? E urat, de prost gust si fara sens. Ti-ar place sa umbli pe strada cu urme pe gat? Nu prea cred.