| Laura_Lora_1998 a întrebat:

Heii vreau si eu cateva statusuri de despariti, putin mai dure multumesc anticipat :*

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cel la dur status e indiferenta, doare cel mai tare.

| Dlkee a răspuns:

1.Regreti ca m-ai pierdut? Si eu regret ca m-ai avut!
2.Ai râs de mine în tot acest timp. Oare tu erai fericit când eu plângeam? Oare tu erai bucuros de lacrimile pe care le vărsam?
3.Am doi ochi. care au vărsat multe lacrimi, dar încă mai poţi să vezi în ei acea strălucire care îţi spune: "Am speranţă. Totul va fi bine."
4.Nu plange ca s-a terminat, zambeste ca s-a intamplat!
5.Hai întoarce-te şi îndrăzneşte să mă priveşti o dată cum o făceai DEMULT. Nu pentru că te vreau inapoi, ci doar să vezi ce ai pierdut!
6. Oamenii pot uita ce le-ai spus. Pot uita ce le-ai făcut. Dar nu vor uita niciodata ce i-ai făcut să se simtă
7.Acum totul e șters între noi, doar amintiri... Păcat! Ne iubeam de când eram copii.
8.Imi e teama.Pur si simplu imi e teama sa ma mai indragostesc din nou.O parte din mine isi doreste din toata inima acest lucru iar o parte spune STOP! Nu iti ajunge cat ai suferit?
9.Nu sunt perfecta, dar promit ca o sa-ti lipsesc!
10.Am inteles ca totul s-a terminat, dar intelege si tu ca e greu de uitat.
11.
Mulţi spun "te iubesc" cu alt nume în gând!
12.Am invatat sa iubesc tot ce era al meu. Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!
13.
Facând tot ce îţi stă în putinţă să îl recâştigi, ai realizat că nu merită!
14.Sunt sătulă de tine, sătulă de noi. Stai, nu pleca! Ia şi trecutul şi căraţi-vă amândoi!
15.
Telefonul il strang cu obsesie in mana. Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost. Si stiu ca ziua asta... Imi va merge prost
16.Ea ar fi lasat totul pentru tine ca sa fiti fericiti si sa va fie bine
17.
Daca nu erai tu, poate nu mai eram acum, cine sunt, unde sunt, sigur eram pe alt drum.
18.Cel mai crud lucru e sa lasi pe cineva sa se indragosteasca de tine chiar daca stii ca nu ai de gand sa ii raspunzi la felwinking
19.
Am crezut ca am lumea la picioare... Am crezut ca tot ce e frumos nu dispare Am crezut ca impreuna trecem peste tot Dar mi-am dat seama ca nu mereu... Iubirea trece si prin foc
20.Ti-ai sters singura lacrimile cand el te supara Si ai incercat chiar si sa iesi cu altcineva.Deci hai sa te intoarcem in trecut.Si spune-mi sincer cate flori ti-a oferit? Cate promisiuni false nu ti-a facut? Si de cate ori iti spuneai...de maine am sa-l uit?! Nu uita de mine. Nu pentru ca eram speciala ci pentru ca te cautam mereu si eram mereu acolo pentru tine, orice ar fi fost. Mereu!
De simti in tine prabusirea unei iubiri, nu plange, taci si asculta viata inca nu s-a terminat sau poate de acum incepe cu adevarat
Cel mai greu e sa reusesti sa nu te minti. Cel mai usor spui TE IUBESC cand nu il simti
Ma uit la el, nici macar nu imi pasa... poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca!
Te vei intoarce, cum faci intotdeauna. Dar de data asta, nu voi fi acolo sa te astept
Nu mai suntem impreuna, stiu dar asta nu inseamna ca am incetat sa iubesc tot ce are legatura cu tine
Inainte sa plec, am suflat aburi peste imaginea ta si am scris cu degetul: DISPARI!
Sa strici ce-a fost, chiar crezi ca poti? Asa ca mine crezi ca-s toti?

| IrinelRaducan a răspuns:

Dedicatie speciala pentru. [iubitul tau] :Te pup pa-pa!
Regret ca te-am cunoscut