| Pisii_9778 a întrebat:

Heii :*! Vreau si eu niste sfaturi... Am avut un prieten foarte bun ne spuneam totul glumeam radeam impreauna incepusem sa ma simt foarte bine cu el sa vorbim in fiecare seara. pana cand eu am incetat sa-i ii mai raspund la mesaje, la telefon pe facebook pe mess. asta s-a intamplat cu 5 6 luni in urma. da acum imi pare foarte rau si nu stiu cum sa-i zic sau sa-i cer iertare pentu ce am facut chiar ii simt lipsa si nu am tupeu sa vorbesc cu el pentru ca stiu ca am gresit foarte multsad

1 răspuns:
| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

Buna, da ai gresit foarte mult..nu trebuia sa te distantezi de el din moment ce va intelegeati asa bine..totusi..incepe cu un 'buna' si el iti va raspunde. spui ca iti pare rau..aratai ca iti pare..si in scurt timp va veti regla prietenia.dar trebuie sa faci primul pas..asta e important.

Sunt sigur ca va ve-ti rezolva problemele..atata timp cat sunteti prieteni bun..sau cel putin erati. happy Iti doresc mult noroc..si sper ca vei reusii