| Cigarette69 a întrebat:

Heiii :3 Imi spuneti si mie niste date importante despre Isaac Newton big grin Nu vreau de pe Wikipedia happy Multumesc. Fundita :-s

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Găsești cu o simplă căutare pe net. Dacă crezi că nu e îndeajuns ceea ce îți oferă internetul, iar informațiile de aici le găsești neaprofundate, poți încerca alte căi de documentare.
Petreci o oră, chiar două la... biblioteca școlii/universității, lecturezi cărți de specialitate din care îți extragi toate amănuntele interesante, care nu se găsesc pe... wikipedia. Succes.

Răspuns utilizator avertizat