| ineedyoudear a întrebat:

Heiii, again :3 cu același subiect happy. Păi, azi la școală, am fost la etaj la băiatul pe care-l plac, și am fost cu 2 prietene, una dintre ele fiind cea care a și vorbit cu el. Buun, iar în acea pauză, am trecut pe lângă el, și el era cu vreo 3 prieteni, nu mai știu sigur. Mă rog, faza e că atunci când am trecut pe lângă el am luat-o prin fața lui, și prietena aia a mea, m-a împins iar în el -.- M-am jurat că nu mai trec pe lângă el niciodată când sunt cu ea. Nu de alta, dar ce e mai nașpa, e faza că după ce trcuserăm de el, ea s-a întors cu capu să se uite la el, și mi-a zis că râdea puțin... m-am simțit atât de penibil, god, îmi era rușine rău straight face
Ămm, acum, aş vrea o părere din asta sad
Mulţumesc frumos happy
Fundă >:

5 răspunsuri:
| Cobra56289 a răspuns:

Prietenei tale ii place de băiatul ala și cred ca a vrut sa te facă de ras în fata lui. Funda

| miepotisaimispui a răspuns:

In primul rand prietena ta nu ar trebui sa mai faca faze de genul. Spune-i ca nu iti place comportamentul ei. In al doilea rand nu cred ca are de ce sa iti fie rusine avand in vedere ca nu te-ai impiedicat sau ceva laughing. Am o intrebare, cati ani ai :d?

| ineedyoudear explică (pentru miepotisaimispui):

Mda, i-am spus că mă deranjează și mă enervează cu fazele ăstea de prost gust dar ea nu ia în seamă ce îi spun big grin 15 ani am.

| miepotisaimispui a răspuns:

Multi inainte! Pai daca i-ai spus si ea tot continua sa faca asta, nu stiu cat de prietena iti este. Stiind ca iti place de baiatul acela ar trebui sa te ajute sa te apropii de el daca tot il cunoaste, nu sa faca glume de astea proaste.

| Darki a răspuns:

Daca baiatul a inceput sa rada nu ai de ce sa-ti fie rusine. Probabil ca i-a placut tongue. Cat despre prietena ta... nu cred ca e prietena odata ce a facut asta.