| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 15 ani si am o dilema.
Nu inteleg ce au toti colegii din clasa cu mine.
Nu in sensul rau al cuvantului,dar de fiecare data inainte sa faca ceva imi cer parerea. Daca ii rog sau le zic ceva ma asculta.
Iar cand au nevoie de ceva vin la mine.
I-am ajutat de fiecare data,dar cateodata mai am conflicte cu unul dintre colegi pentru ca fumeaza, iar asta ne deranjeaza.
Voi ce credeti? Ma urasc toti?
Multumesc happy,

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ba din contra, cu totii te respecta, dar unii nu vor sa recunoasca acest lucru, probabil din mandrie.

| T0T a răspuns:

Te iubesc, nu te urăsc, asta după ce spui aici.

| SkyPilot a răspuns:

Dimpotriva, esti una din persoanele apreciate din clasa. Cel care fumeaza este o exceptie.

| Valy93 a răspuns:

Eu zic sa spui "merci" laughing... sunt unele persoane ce-s suparate fiindca nu le baga nimeni in seama big grin

| Ionut_Lazar_2000 a răspuns:

Nu trebuie sa incerci sa nul jinesti si sa stai departe de el