| Micuţa a întrebat:

Heiii.Am nevoie de ajutorul vostru URGENT.Stiti ca exista un joc asemanator ca Sims-ul.Se numeste Desperate Housewives.Este si un film pe numele asta.Deci...este un joc cu personajele din filmul Desperate Housewives.Mai de mult am jucat si eu jocul asta la o prietena.Va rog frumos sa imi spuneti de unde o pot descarca.Va rog lasa-ti si ID sa imi explicati cum se descarca.Multumesc kiss! FUNDA! Restul VOT.(Scuzati categoria!)

1 răspuns:
| Bradley_Kristie_1967 a răspuns:

Eu nu pot sa intru pe email dar pot sa iti zic aici! funda sigur? sper! este simplu! scrii asa pe gogle :desperate housewives download season 1 si da pe prima apoi dai una free apoi (fereastra deschisa ) dai downlad now ata! vezi ca e simplu? FUNDA cum ai promis?