| LarisaXD a întrebat:

Heiii am nevoie mare de ajutor urgent (pana maine). E legat de muzica :o. ar putea cineva sa imi explice si sa imi dea exemplu de o gama majora cu diez...de unde stiu unde sa pun diezu, si cum aflu arpegiul? :O va multumesc muulttt de >totbig grin< (scuzati categoria dar vreau sa fie cat mai vazuta intrebarea mea, deoarece chiar em nevoie de ajutor). va pupp:*

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt multe cărți și cursuri, sper că ai găsit din 2013 până acum.