| ηυмα єυ ¢υ єℓℓℓ вαι :x a întrebat:

Heiii :]

As vreau si eu niste statusuri mistoh :X:X:X

FARA LINK. URI! tongue

Funda la cele mai multe :X

Fara rasp nefolisitoare :]

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Cum sa scot ceva misto pentru o tampa?

| Adredemesconf a răspuns:

T'e d00are manah daca scrii si' uh'' norMal? Nu MiJtOhh'!

Auzi fara link-uri. Da de ce? is mai frumoase literele pe acest site?
Mai mergi pe la scoala si apoi vino pe TPU sa dai sfaturi, ok?

| Derye a răspuns:

Permite-mi te rog sa rad rolling on the floor inca rolling on the floor inca putin rolling on the floor gata, acu' ca am terminat de...nu rolling on the floor inca radrolling on the floor

Scuze, cand ma opresc din rolling on the floor iti spun si tie.

| DianaAndra1 a răspuns:

De ce nu poti scrie corect? :-s.
La ce-ti trebuiesc statusuri date de altii?
Gandeste-te tu la ceva.
Bafta. si scrie si tu corect.De exemplu, eu consider ca cei care scriu cevah de genul acestha sunt cam imaturi.Crede-ma ca oricine apreciaza mai mult o persoana care scrie corect.
Noi vorbim romaneste! voi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah analfabetule gandeste-te si uh la unele status si fa clasa 1 ca sa stii sa scrii corect si exprimate cum trebuie boulerolling on the floor