| Juliii a întrebat:

Heiii big hug dati'mi si mie niste melodii pentru ton de apel, adica niste melodii care sa inceapa asa "puternic" laughing)M-am saturat de tonul meu de apel frustrated.laughing
Dau funda+vot! :*
Multumesc!
(scuza'ti categoria)

Răspuns Câştigător
| AnaaaaaMariaaa a răspuns:

Sunrise Inc - Niña

4 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Tonul meu de apel este Metallica- So What acum.

| AnaaaaaMariaaa a răspuns:

CELIA D-D-Down,Andra - Telephone,Dan Balan - Freedom, Pitbull - Rain Over Me ft. Marc Anthony,
Matteo & Lee More - Champion, Narcotic Sound & Christian D. - Poesia de Amor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dj Antoine feat Kelenna - Welcome to St. Tropez, doar partea din refren: http://www.youtube.com/watch?v=K4s4_2lKlI8.