| Tofix a întrebat:

Heiii big hug e ziua celei mai bune prietene, implineste 15 ani. Nu am nici o idee ce sa-i cumpar. bugetul ar fi cam 50-60 lei. Ajutati-ma va rogbig grin

10 răspunsuri:
| krystal02 a răspuns:

Cea mai buna prietena, uite ii poti lua ceva simbolic ca sa exprima si prietenia voastra. De exemplu poti lua o rama de fotografii din sticla, asa si sa pui o poza cu tine si cu ea si o bluzita draguta. Sau ii mai poti lua o bratara cu inimioara care se desparte in 2 tu o jumtate ea o jumatate. Mai poti lua un maimutoi pufos, care sunt foarte cute.

| Doo a răspuns:

Um, depinde de personalitatea ei. Daca este mai,, girly" poti incerca o trusa de farduri, un rimel si un tricou\bluzita draguta. Daca ii place muzica ii poti cauta un tricou cu trupa ei preferata.Camera web sau un Joc daca ii place calculatorul. O carte pentru fete, sunt multe lucruri.

| Andradaaaa a răspuns:

Paii ceva bluza tricou... ceas, ceva bratara din argint, cercei aur,, aaa sa duci undeva un tricou si sa ii scrie numele sau o poza cu voi sau cu ea de cand erati mai mici. pe o pernaaa,,,,

| SoferTir a răspuns:

O cutie de omboane de 10 lei si de restul o bluzita frumoasa uiite-te si u ce marime poarta happy

| rastamanroby a răspuns:

Eu cu prietenii mei avem alte stiluri.Eu de ex le dau banii intr-un plic ca la un baiat de 16 ani nu prea stiu ce sa ii iau.Deci eu raman la faza cu plicu. Da poate stii tu ce siar dorii si...

| abstract3D a răspuns:

Sall stiu ca e treaba de fete dar stiu ce iar palcea un ursulet ceva farduri rimeluri dinaste parfum ceva akol de fete is atea posibilitati (poate si niste tampoane laughinglaughing) am glumit nu te supara ) deci cam un ursulet farduri ceva ar merge

| Sabinaa a răspuns:

Buna! As avea eu o idee pentru un cadou mai special. Poti face un cadou personalizat. De exemplu poti lua o poza cu voi doua si sa o transformi in puzzle, sa mergi la magazinele unde fac cadouri personalizate. Sunt o multime de variante. Succes in cautare!

| AdavonC a răspuns:

Hei daca esti din bucuresti ia-i un tricou- doua de la Ma Cheama Opt pe Calea Mosilor 59 sunt foarte dragute
daca esti din alt oras ia-i ceva dela kenvelo, pull and bear sau C&A ca iti ajung banii
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii plac bijuteriile, cumpara-i ceva de argint sau daca nu gablonturi.Cred ca o cunosti indeajus de bine incat sa stii macar ceva care i-ar placea!

| Geox_5004 a răspuns:

O esarfa si un parfum, un bolero frumos, o bluza frumoasa, o bratara, sau o pereche de cercei, vezi cam ce ii placehappy succes.happy fundita?:X