| stefy1243 a întrebat:

Heiii...daca un baiat imi pune porecle in gen soricel sau. mickey mouse inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Tot ce sa-r putea sa simta ceva pentru tine dar majoritatea spun asta la adresa fetelor doar ca sa le necajeasca.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este o regula. Daca este un simplu coleg sau o cunostinta, probabil face referire la aspectul tau fizic.Alta ar fi daca ti-ar spune-o iubitul.Ar fi un alint.

| ElenaSA a răspuns:

Poate sa te placa sau nu. Depinde si ce cum se poarta, cum se uita la tine, ce cuvinte iti mai spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...sau arati ca un sobolan.

| unprietenaproape a răspuns:

Depinde in ce mod o spune si cum se comporta cu tine, in preajma ta

| SoBerzerk a răspuns:

Sau că face mişto de tine, depinde. laughing

| Çõяÿηą a răspuns:

Sunt mai multe lucruri de care trebuie sa ti cont, ca sa-ti dai seama daca un baiat te place.