| DenIsa_Deny_1996 a întrebat:

Heiii : daca un baiat iti spune ca "Ësti mica dar cu potential mare" ce vrea sa insemneee?happy

7 răspunsuri:
| ttnt a răspuns:

Hei sfatul meu e sa nu te entuziesmezi prea tare si sa astepti sa vezi ce vrea de fapt, ar putea sa fie doar o gluma si sa pici ca fraiera. Asta e sfatul meu

| poxiipox a răspuns:

Inseamna ca vrea sa spuna ca esti foarte speciala chiar daca esti mica si ca insemni foarte mult pentru el sau pentru o alta persoana. happy

| fuzzer a răspuns:

Nu esti deloc "cool", ca folosesti 3 de "E", la ultimul cuvant.

In primul rand, probabil a vrut sa-ti scoata in evidenta niste calitati, sau poate chiar si defecte.
In al doilea rand, probabil a spus-o, sa se afle in treaba, sa faca pe desteptu.
In al treilea rand, interpretezi cum doresti.

| teateutza a răspuns:

Ca esti mica pentru el dar destul de dtaguta

| cine1cine a răspuns:

Dacă ajungi să-ți spună cineva că ești mica și cu potential mare, inseamnă că ești cam dubios de prostuță! laughing Adica mai pe romanește, iți zice in față că ești naivă și prostuță la maxim! Fără supărare dar cam ăsta e adevărul.Cu alte cuvinte iți zice in față că ești naivă și crezi toate tămpeniile. Cănd iți face cineva complimente din astea ieftine, tu ca să dai dovadă că ești ediție limitată, că ești mereu deșteaptă, că ești o legendă, cănd iți face cineva un compliment tu spune-i, și mă mai fac! Termină cu, și mă mai fac! Și dacă belește ochii mari respectivul sau respective care te complimentează, atunci e clar că te consideră o persoană naivă și prostuță ba chiar antipatică. Mai pe ințelesul tau, cineva care te respecta și te tratează frumos, nu te va complimenta aiurea!winking Baftă in viață, și nu uita că ești tu mica mica, da ai potential mare! laughing

| bbibbi a răspuns:

Tipu` se refera ca pentru. el esti cam micuta.dar pentru viitor poate ceva ceva...dar cu siguranta a vrut sa insinueze sa esti foarte draguta.winking

| Ajutatorool a răspuns:

Ca te-ar *** da ii e frica sa nu faca puscarie.