| IdontWantYou a întrebat:

Heiii.Deci fundahappyAm parul ce trece cu putin de umeri, ondulat-cret si mi s-a electrizat de la placa rau de tot.In plus mi s-a luat stralucirea aceea de altadata si are un aspect urat, sta rebel si in thoate directiile, aiurea, e "cat casa", scuzati-mi expresia, ca sa zic asa.Nu stiu ce sa fac sa nu-l mai am asa.
Mama mi-a sugerat sa ma filez, sa mi-l subtieze.
Ar fi bine?

Răspuns Câştigător
| darianna23 a răspuns:

Incearca sa faci niste tratemente (masca pentru par) cu ulei de masline sau galbenus de ou, sau ia ceva nutritiv din farmacii (poti sa intrebi farmacista, majoritatea is de treaba), asta daca nu vrei sa te tunzi un pic.
Daca nu ai nimic impotriva tunsului, cine stie, poate ii poti da o forma noua care sa te avantajeze mai mult decat acum.happy
Par frumos iti doresc happy