| MâtssaTa a întrebat:

Heiii. Decii cine ştie cum pot scoate un background de la website-ul imvu confused
Am incercat să dau la "About Me", "Edit" şi "Edit custom HTML/CSS", dar nu
îmi apare acea fereastră cu codul pe care l`am adăugat, pentru a-l şterge. Precizez background-ul e luat de pe profilebrand.com. Fundă + vot kiss.

Răspuns Câştigător
| Victor a răspuns:

Da. Calea e aceeasi. dar nu Edit Html/css. Vezi aici:http://cablan3d.blogspot.com/2011/02/joacate-cu-pagina-ta1.html.Poti intreba si pe blog. Bafta.