| anonim_4396 a întrebat:

Heiii fetelor!
Voi cititi reviste?
Eu am 14 ani si citesc BRAVO, BRAVO GIRL, COOL GIRL...
Voi ce cititi?
Daca mai stiti altele care sunt interesante pentru varsta mea, va rog sa imi spuneti cum se cheama.
Va multumesc!
Dau funda... :* :* :*

Răspuns Câştigător
| JustRoxanne a răspuns:

Buna! Si eu citesc BRAVO GIRL de vreo 5 ani si e, dupa parerea mea, cea mai tare revista. Ar mai fi: UNICA, VIVA, POPCORN... Sper ca ti-am fost de folos. O zi buna! :*

Răspuns utilizator avertizat
| inmedio1 a răspuns (pentru roxanaroxyrox):

Buna Roxana

din pacate, editia romaneasca a revistei Popcorn nu mai exista. in schimb, in cazul in care te intereseaza, in magazinele Inmedio poti gasi editia din Germania a revistei. Mai multe informatii poti gasi pe pagina noastra de Facebook si pe site-ul nostru: http://inmedio.ro/blog/

Toate cele bune