| Malsna a întrebat:

Heiii, ma puteti ajuta va rog cum as putea sa fac bani? am nevoie urgenta si nu stiu cum.
am pe acasa un laptop care nu mai merge, niste aparate foto si unitati de calcualtor si as vrea sa le vand pentru piese si nu stiu unde sa ma duc cu ele, pe olx, okazii sau alt site de genul cred ca e destul de greu sa gasesc pe cineva sa cumpere. va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Le pui pe olx.ro, sau mergi cu ele la oborul de vechituri din orasul tau. Intrebi oamenii mai batrani unde este, pentru ca exista in fieacre oras.