| iulia_6002 a întrebat:

Heiii!:*
maine este ziua de nastere a verisoarei mele [18 ani] si vreau sa ii tr un sms
ideii? funda; o3

Răspuns Câştigător
| ღByByღ a răspuns:

Aceasta este doar un mesaj purat de vant, iti doresc toata bucuria din lume si toata fericirea de pe Pamant!
La Multi Ani si sanatate multa, pentru fiecare lumanare de pe tort sa ai cate o surpriza placuta!
La Multi Ani si sa cunosti iubirea, iti doresc sa te iei de mana cu Fericirea!
Fie ca ziua de azi sa fie cea mai fericita zi din viata ta. Si fie ca ziua de maine sa fie si mai fericita decat cea de azi!
O zi din an este a ta. Si pentru ca e a ta este cea mai frumoasa zi a anului. Sa te bucuri de ea impreuna cu cei apropiati. La multi ani!
Sa primesti flori de ziua ta… Sa inveti de la fiecare floare sa iubesti, sa fii tandra, sa luminezi pe cei din jur, sa-i lasi sa te admire, sa aduci bucurie si sarbatoare… La multi ani!
Sa calci mereu pe trandafiri si flori nemuritoare, sa ai in viata ta priviri ca razele de soare, sa ai o viata ca-n povesti cu vise implinite, sa daruii celui ce iubesti doar clipe fericite. La multi ani!
Iti doresc sa te impiedici de un bolovan de noroc,
Sa calci intr-o balta de fericire,
Sa te stropesti din cap pina-n picioare de iubire si sa fii sanatoasa.
Fie ca aceasta zi sa-ti dechida poarta unui viitor plin de succese, Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, s anatate, impliniri si multa iubire! La multi ani!
Fundaa?

6 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Poiii banuiesc ca un clasic la multi ani, cu multa sanatate si fericire si dragoste merge pentru oricine.smug
sa; ti traiascaaaa!

| Tops a răspuns:

Pai poti sa ii trimiti ceva mai special: Maine este ziua ta:X ma Bucur pentru tine ca de acum inainte o sa iti castigi singura banii trebuie sa iti gasesti o sluja si toate celalalte treburi de adulti dar be happy ca n-o sa le mai dai parintilor socotealalaughing

| maryngeorge a răspuns:

Astazi, fiind o zi frumoasa, Si stiind ca-i ziua ta, In parfumul diminetii, Tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii, Pentru tine a sosit; Iti doresc in a ta viata, Numai drumul aurit, Flori frumoase, fericire, Sa rasara-n calea ta, Iar acum, te rog, primeste, LA MULTI ANI din partea mea.
http://www.codrosu.ro/......multi-ani/

| Claudia_8122 a răspuns:

Azi implinesti cea mai frumoasa varsta a vietii si o viata noua te asteapta inainte, o viata care iti doresc sa-ti fie plina de dragoste si fericire.

18 ani, 18 flori ai adunat in buchetul vietii tale si deja baietii incep sa-i admire frumusetea si sa-l doreasca pentru ei. Tu alege cu grija cui ai sa te daruiesti ca sa fii iubita cu adevarat si sa gasesti fericirea durabila.

| maryrebela a răspuns:

Pai astazi este si ziua verisorei mele si ea implineste tot varsta de 18 ani si eu vreau sai tr un mesaj daca s-ar putea sa il postez pe fb ca asa lar vedea fiindca ea e mai mult pe fb. va rog sa-mi spuneti cum as putea sai tr mesajul pe fb.