| DeduHere a întrebat:

Heiii puppy dog eyes M`am certat cu cea mai buna prietena din cauza ca ea are un orgoliu prea mare broken heart Eu mereu imi cer scuze, dar m`am saturat sa fiu proasta ei broken heart Ce ar trebui sa fac?
PS : bunica mea spune ca prietena mea mi-a prins slabiciunea..si ca acum se supara des si asteapta mereu sa`mi cer eu scuze... VA ROG AJUTATI`MA! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Cautati o alta prietena si uitai pe cei falsi indiferent cat de greu tiar fi!
O zi buna!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Se pare ca nu ai avut incredere in bunica si ai intrat pe TPU. Mare greseala sa pui la indoiala experienta de o viata a unui om in favoarea unui site precum TPU, care mai are pe deasupra si un prost renume. Sigur bunica ta are dreptate.