| OrangeJuice a întrebat:

Heiii. Pot afla cine imi da voturile acelea "stupid" "folositor" etc? Daca da atunci cum?

9 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu poti afla
paste fericithappy

| push2gl a răspuns:

Si eu am primit in ultima perioada numai astfel de voturi

| ZEU93 a răspuns:

Nu cred ca poti afla din pacate sad

| Dumnezău a răspuns:

Toata lumea iti poate da ce vot doreste fiecare de la Folositor pana la Stupid.Acestea apar la profilul tau,in categoria punctaj.Totusi nu poti vedea cum a votat fiecare. happy

| Dumnezău a răspuns:

Toata lumea iti poate da ce vot doreste fiecare de la Folositor pana la Stupid.Acestea apar la profilul tau, in categoria punctaj.Totusi nu poti vedea cum a votat fiecare. happy

| Viviannnnnna a răspuns:

Intri in TPU
vizualizare profil
sus de tot comunitatea si...iti arata acolo sub " cauta intrebari sau raspunsuri" cauta utilizatori.tu iti scrii frumusel numele acolo : OrangeJuice si o sa iti arate ^^
paa big hug Paste Fericit >big grin

| CARLI a răspuns:

Nu poti sa afli!

| Danyel_1914 a răspuns:

Cand citesti raspunsul la intrebare sub raspuns sunt cinci voturi tu bifezi casuta de deasupra votului care ti se pare tie potrivit raspunsului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.eu prin cate stiu nu se poate, pentru ca sunt atatia utilizatori pe acest site si isi schimba numele zi de zi...deci nu prea ai cum.

Iti urez un Paste fericit! Noapte buna si numai bine,
xXxDeeaxXx