| BAliinuShaa a întrebat:

Heiii prieteni happy Sunt genul de fata mega >timidaa`:" Da stiu dificil sa fiu euhee hee Asa deci de curand m`am mutat in Franta si sunt la scoala aici happy Problema e ca imi este foarte greu sa`mi fac prieteni noi.Pentru ca sunt foarte timida sad Imi dati si mie niste ideeihee hee Si as vrea sa ma atasez de o fata sa o fac prietena foarte buna! big grin Nu cea mai buna dar buna happy Cum as putea? :-ss avand in vedere ca ea o sa faca 16 si eu am 14 big grin
Ce sa vb cu ea nici sa o stresez dar nici sa nu se termine convorbirea repede etc. big grin Help please!

1 răspuns:
| Just4FunHD a răspuns:

Am un prieten prin paris.are 20 de ani.nu cred ca te-ar ajuta foarte mult doar la capitolul conversatie el e tocmai opusul tau si de asta ai nevoie sa te stimuleze. Daca crezi ca esti prea timida si nu vrei sa te intalnesti cu el.atunci incerca sa fii tu, sa fii rusinoasa nu e un lucru rau ci din potriva, uneori atrage multe persoane. daca e colega de clasa incearca sa vorbesti despre colegi, despre profesori si ce face in timpul liber. de acol poti dezvolta si tu