| rockmantic a întrebat:

Heiii.Se apropie ziua unei colege.Si ne-am gandit sa punem bani sa ii luam ceva.Sa nu fie ceva scump, dar am vrea sa ii cumparam ceva de care sa-si aminteasca toata viata.Implineste 14 ani. Oare ce ii putem cumpara? Funda.;*

Răspuns Câştigător
| Valeria_9444 a răspuns:

Ii faceti un poster cu pozele ei impreuna cu voi...
Sau sa ii faceti o surpriza(dar trebuie putina munca), lipiti foi pe bloc sau pe vreau copac cu numele ei, si toti impreuna o felicitati.nu e numaidecit sa ii cumparati ceva. faceti o surpriza si asta va ramine pentru mult timp in memoria ei.baftawinking

2 răspunsuri:
| flaby a răspuns:

Un paputoi pe care sa fie scris numele eiwinking

| dana7777 a răspuns:

Puteti sa ii luati un urs maree si sa aiba pe el un tricou cu poza voastra si o ciocolata sau o bratara de prietenie...
sper ca te-am ajutat :*