| thePsychopath a întrebat:

Heiii TPU! :3
So, imi puteti da cateva anime`uri de gen romantic. ceva cu un bad boy eventual si site-ul unde le pot vedea? happy
Scuzati categoria. >

2 răspunsuri:
| LukaVocaloid a răspuns:

Baieti rai.Hmmmmm... te-ai putea uita la:
Kaichou wa maid-sama
shugo chara
ouran high school host club (aici nu sunt chiar asa bad boys dar e tare animeul)
Nana
kaze ni stigma
code geass
si cam atat stiu tias fi spus si durarara sau fairy tail da ti i-am spus deja in raspunsul la celalta intrebare si adevarul e ca in fairy tail sunt mai mult idioti decat bad boys laughing

| miamia1 a răspuns:

Anime nu iti pot recomanda, dar te-as sfatui sa te uiti la "Boys Over Flowers", o drama coreeana. Daca iti place, sa-mi zici ca iti mai spun cateva drame foarte tari:p.