| Alessandra123 a întrebat:

Heiii TPU.:*

Am si eu nevoie de un sfat happy

Eu sunt reprezentant la avon si o prietena mi-a spus ca vrea ceva din catalog.Am dat comanda
si dupa accea a spus ca nu mai vrea produsele.Eu le-am platit din banii mei..am mai sunat-o
si nu mi-a raspuns.i-am lasat si un mesaj..si de atunci nu mai vb cu mine..cred ca s-a
suparat.
Nu stiu ce sa fac sa ne "impacam"..ma intelegeam foarte bine cu ea si nu vreau sa ramanem
"certate" din cauza asta. sad

Va rog ajutati-ma cu un sfat sa o fac sa nu mai fie suparata pe mine puppy dog eyes

P.S.: dau fundăă puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Nu e prea frumos cum a procedat, nu se face ce a facut ea. A dat o comanda, trebuia sa o duca pana la capat si sa plateasca. Poate se simte rusinata si de asta te evita, de frica sa nu o tragi la raspundere. Da-i ceva ragaz si veti vorbi iar!

3 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Tu ar trebui sa fii cea suparata, nu ea! Nu vrea sa fiti prietene da-i pace, o sa regrete ea mai tarziu! happy

| xFakeSmilex a răspuns:

Probabil crede că tu ești suparata pe ea sau se simte prost pentru ca nu a platit produsele comandate! Lasa-i un timp, poate asa va intelege ca nu este bine sa stati "certate". Dupa cateva zile contacteaz-o din nou, poate ca iți va raspunde și o sa puteti comunica!

| Issabela26 a răspuns:

Dar de ce e suparata pe tine? pentru ca ai platit in locul ei? :-o..nu stiu ce sa zcic incearca sa vorbesti cu ea si sa ii explici situatia va intelege daca erati fff bune prietenewinking