| Nnoonnaammee a întrebat:

Heiii TPU! Daca ar fi ziua voastra unde ati merge impreuna cu pritenii? Intr-un loc interesant sau acasa? Cine imi da idei de petreceri frumose dau FUNDA!:]

5 răspunsuri:
| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Eu fiind in Timisoara in mall la black box.si in sala de jocuri.si a shoping

| Zooy_Rebeca_1992 a răspuns:

Pai stau in Bucuresti asa ca as crede ca as merge in Terra Park, dar este can frig afara, dar ziua mea este vara.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Eu chem prietenii si niste fete acasa la mine si dam PARTY volume maxim alcool dar cu o conditie sa ramana si peste noapte

| Paoo a răspuns:

Du`te la un restaurant sau ceva dragut, daca e cald undeva la iarba verde la un picnic mai sofisticat sau chiar si acasa, depinde de anotimp.

| BlackBVB a răspuns:

Am multe experiente de genul si de data asta cred ca as sta acasa cu cativa prieteni apropiati