| Alee_1440 a întrebat:

Heiii TPU! Eu nu sunt grasa... Unica mea e problema e ca am picioarele cam " Groase" in partea de jos. Exista vreun exercitiu ceva ca sa le pot suptiia? Dau FUUNDA. Merci:X

Răspuns Câştigător
| xxx1 a răspuns:

Uita-te aici pe mine m-a ajutat aceasta http://www.youtube.com/watch?v=XaaFpcc9eAg

1 răspuns:
| xxx1 a răspuns:

Numai ca daca vrea sa slabesti picioarele aplica solutia data pe locurile unde vreai sa slabesti si astupa deasupra cu ceva care sa-ti fie cald happy succes