| Andreea_Cristina_1993 a întrebat:

Heiii TPU :*. Ma numesc Maria. Bun ..nici nu stiu cum sa incep. Am 14 ani si sunt din Bucuresti ..mhhmm sa trecem la subiect. Eu am 2 case. Una in care stau la curte, iar alta in care stau la bloc. pe timpul verii ma mut de fiecare data la curte. Acolo am multi alti prieteni cu care ma inteleg ff bine. Cu majoritatea. este un baiat care ma place de mai mult de 2 ani. Si inca si acum ma.place. inainte sa stiu ca el ma place am fost cu un baiat. Tine foarte mult la mine si incep sa cred ca si eu am inceput sa tin la el. ma mai comport eu ciudat, uneori sunt si nesimtita fata de el, dar nu imi dau seama. si se mai supara pe minee... va rog spune ti mi si mie ce ar trebui sa fac. pt ca nu stiu... sa ii acord o sansa? Sau sa ramanem pur si simplu prieteni?

3 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Te cheama Maria dar contul e Andreea_Cristina, ma rog, trecand peste asta, tu nu stii ce simti, incearca sa-ti clarifici asta prima data si abia apoi vei stii si raspunsul.

| adeluna a răspuns:

Draga mea,
daca nu te-ar fi interesat, nici nu ai mai fi intrebat, asa-i? presupun ca ai deja raspunsul... Ce te-ar opri? Ca tu esti fata de bloc si el e baiat de curte? big grin

| pustoaica3 a răspuns:

Acorda-i o sansa si vezi ce se intampla.