| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Heiii TPU, mama a inceput sa ma enerveze la culmeeeeeee. N-o mai supoooooort x-( ce sa fac? Uneori ma gandesc ca e mama..si na. Trebuie sa o inteleg. Dar cand se enerveaza pe mine spune ca sunt proasta, tampita, handicapata, ca nu i-am adus niciodata nici o bucurie, ca o enervez mereu, ca nu ma mai suporta si ca vrea sa moara (pentru ca o enervez). straight face dar uneori nu ma intelege deloc. interpreteaza totul gresit si ma enerveaza la culme. chiar m-am saturat. Mai bine mor decat s-o mai aud spunandu-mi ca "sunt proasta, nu stiu sa fac nimic, sunt tampita" etc. Dati-mi pareri, va rog.

2 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Poate are probleme la serviciu si din pacate se descarca pe tine. Vorbeste mai mult cu ea si poate veti redeveni prietene.