| francyy23 a întrebat:

Heiii...Un baiat m-a intrebat ceva.care sunt cam asa : Hey ..stai o clipa sa te intreb ceva, Cum se ajunge la inima tha >> Vreu un raspuns mai deosebit...Dau funda @

4 răspunsuri:
| DoDoCs a răspuns:

Cum adica un raspuns mai deosebit?

| francyy23 explică (pentru DoDoCs):

Daca poti sa imi dai un raspuns. ignora cuv,, deosebit''

| Alexaaxc a răspuns:

Un raspuns mai deosebit la o replica de agatat reciclata? Nu prea avem ce dar daca tie iti place baiatul asta atunci incearca sa il cunosti mai bine, daca era "serios" inseamna ca i-ai starnit un interes. Sunt sigura ca iti dai seama cand cineva glumeste. Altfel, n-ai ce analiza profunda sa faci la asemenea replica. Nu ne-ai dat multe detalii gen: in ce relatii esti cu baiatul, de cand va cunoasteti, etc.

| MyNameIsCata a răspuns:

Pai daca te-a intrebat chestia asta tu nu i-ai raspuns pe loc sau ai zis stai pana maine sa intreb pe X-ulescu sau in momentu asta ti-a pus intrebarea si lipsind cateva sec ai pus mesajul nu inteleg tea intrebat ceva si nu stiu ce-ai facut da iti tr acum un raspuns deosebit. Poate daca te-ar intreba un baiat lucrul acesta si tu ai vrea sa afli un raspuns deosebit. Daca gresesc tell me!