| anonim_4396 a întrebat:

Heiii. voi ce sfaturi mi-ati da pentru ziua prima zi de liceu si tot anul in general? laughing

5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Pai depinde de ca fat ai nevoie eu te sfatuiesc sa nu lipsesti de la nici o ora de curs big grin. s sa inveti pentru viitorul tau pentru a putea fi apreciata :X..papa!

si mult noroc!

| LAriiscukka a răspuns:

Heii super happy o sa fie distractiv pentru tine daca nu esti o persoana timida, o sa iti faci noi colegii noi profesorii, o sa vezi ca de acuma incepi sa treaiesti alta poveste. te sfatuiesc sa comunici cu toti viitori colegi si sa nu fi rusinoasa. Succes si astept sa imi scrii sa vad cum a fost :*

| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Te sfatuiesc sa fii TU si sa nu te lasi influentata de altii!
Ah... si ce este mai important: sa te distrezi!
Liceul este una dintre cele mai frumoase perioade al e vietii.
Succes la liceu! Te pup kiss

| muffinfactory a răspuns:

Daca e vorba de relatia cu ceilalti colegi, poarta-te frumos cu toti la inceput, observa cum se poarta si ei cu tine si abia apoi o sa vezi cu cine poti lega prietenii. Daca e vorba de ore, invata, raspunde-le frumos profilor pentru ca prima impresie conteaza si o sa te tina minte asa cum te porti in primele zile happy

| Dariusuu a răspuns:

Să fii tu însuţi şi să ai încredere în tine!