| anonim_4396 a întrebat:

Heiii :] Voi ce va doriti de Craciun? Eu nu imi doresc nimic special.
Dau funda pe cel mai frumos raspuns!

Răspuns Câştigător
| вèiiiвiii a răspuns:

De Craciun, ce isi poate dori cineva cel mai mult este sanatate si sa ii fie aproape familia, de Craciun este normal ca toate familiile sa se reuneasca love struck sa fie alaturii uni de altii si sa isi ureze toate cele bune. Craciunul nu inseamna numia cadourii, cadouriile se fac dupa posibilitatewinking, poate sa fie si o cutie de bomboane daca vine de la cineva drag tie, iti este mai scump decat daca tear oferi hane, bijterii sau ce iti mai doresti tuwinking. Eu nu imi doresc nimic anume decat sa fiu alaturi de ai mei si sa fiu sanatoasa happy asat e tot ce conteaza. kiss Eu iti urez Sarbatorii fericite, implinirea tuturor dorintelor si mult succes in viata kiss! Te pup kiss!

6 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Sanatate, sanatate, sanatate happy

Daca o avem. ne putem indeplini si alte dorinte happy

| yaVanilla a răspuns:

As vrea sa vad pe cineva care e la mare distanta de mine, si chiar tin la persoana respectiva.
Nu as vrea nimic mai mult.

| ImHereForYou a răspuns:

Yo as vrea sa se impace mama cu tata sh sa realizeze k despartirea lor ne face p noi sa suferim sad...

| Iuliana_5129 a răspuns:

Eu vreau mami sa se intoarca acasa si sa nu se mai duca nici odata la Italia!

| Aleqa a răspuns:

Un prieten...

| cherrybomb a răspuns:

Imi doresc ca mama sa nu plece in strainatate de sarbatori sad macar sa facem sarbatorile impreuna.