| roxanaroxyrox a întrebat:

Heiii!
Vreau si eu o tinuta frumoasa pentru ziua mea care va fi peste cateva zile.
Nu conteaza pretul.Doar sa fie ceva fumos si de vara.
P.S. Fara siteuri.
Va multumesc!
Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Orice fata vrea macar o data sa fie o zeita. Opteaza pentru o rochita mulata fe sani si foarte vaporoasa in jos, culoarea se alege dupa nuanta pielii, de ex alb pentru ciocolatii, albastru/rosu pentru brunete cu piele alba, parul il poti ondula usor si neglijent ăputin tapat, iar machiajul sa-ti scoata ochii in evidenta.

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

N-ai spus prea multe.Important este sa porti o rochie,un pantof elegant,cu toc potrivit inaltimi tale, iar frizura, daca ai parul mai lung, in niste bucle care sa,, curga,, in jos. Eventual foloseste bigudiuri sau ondulator.

| MadalinaaIoana a răspuns:

Buna!
Mie im plac mult rochitele cu buline, sau cele cu imprimeuri dragute, cu floricele etc. Adica feminine. Nu neaparat ceva mulat cum a zis kytyad, ca trebuie sa te simti bine