| Elena_9796 a întrebat:

Heiii :*
vreau si eu sa vand postere!
cine este interesat?
am cu...muuuuulti
rockeri diversi, RBD, justin bieber[dar fanii ar putea sa le aiba.], miley cyrus, twilight, harry potter, avril lavigne, rihanna, shakira, h2o, jonas brothers, demi lovato, inna, zac efron, katy perry, lady gaga... si altii

sunt din bacau

luati idu meu

c.andaa

:d

paa:*

3 răspunsuri:
| MadneSsCat a răspuns:

Hm... realizezi ca poti singur sa ti le scoti la imprimanta nu'i asa? tu chiar crezi ca cumpara cineva?

| Elena_9796 explică:

Hm... realizezi ca un poster e f diferit de poza care o scoti tu la imprimanta? tu chiar crezi ca m.ai impresionat cu acest raspuns?winking

| Rony23 a răspuns:

Slipknot? ce tema si ce dimensiuni?