| anonim_4396 a întrebat:

Heiii, vreau si eu un status pentru iubitul meu. E plecat din tara si as vrea un status pentru distanta...Gen: " Din tot ce'am facut am aratat ca distanta nu conteaza
Indiferent de probleme am continuat ca majoritatea cedeaza". Multumessc.

Răspuns Câştigător
| SpecialGirl a răspuns:

Te voi astepta toata viata daca va fi nevoie

doar pentru ca esti la distanta nu inseamna ca nu ne putem iubii

nici distanta nu ne desparte

dragostea e vestnica chiar si la distanta

1 răspuns:
| Ioana2035956 a răspuns:

Multumesc SpecialGirl. Sunt noua pe aici si daca ai fost singura care mi-a dat un raspuns vei primi funda. >big grin