| Miriiii a întrebat:

Heiii...; x
As`dorii si eu niste statusurii cat se poate de formidabilee 'gen >- =p~`
; x
Fundaa...; x pentru cel care da cele mai frumoase si cel care merita big hug
Thx.; x anticipatt; x

Răspuns Câştigător
| Claudia_8122 a răspuns:

Stiu ca nu auzi acum pentru prima oara, da în general cu ce masori ti se masoara laughing

Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte. si le strang acum sa ti le'ntorc \:d/

"Aude ce vrea`. intelege numai ce`i convine`. oftica`te ca nu o doare de tine! laughing

Da-le naiba de sentimente.am momente cand n-am argumente! laughing

El nu stie cum ma cheama, dar ma cheama inapoi.winking

Tine minte : O fata loveste prin fapte, nu prin cuvintewinking

Si totusi`...Cautam idealul in lucruri imperfectee`...

si-as vrea sa`mi spui acum, ca nu stiu`sa dau CLASA! ti-as rade, in fata`! Si ti-as spune:`Lasa fanii sa vorbeasca!

Cine poate. Poate! Cine nu. Se da la o parte!

Am constiinta impacata ca te-am facut sa mori de ras...Eu la urma`am ras mai bine cand te`ai apucat de plans!winking

Viata nu e rOz, eu o vopsesc in verde am pierdut tot, deci numai am ce pierdeee!

Intr`o zi. Usa care m`a lovit. Va cersi sa ii mai calc pragu'!

Iubitule, Daca vrei sa ma intorc. E ca mine sau deloc!

Si stii. am cel mai mare pret. Stii de ce? Pentru ca tratez fraierii cu dispret!

Nu stii ca eu sunt cea pe care o poti suna atunci cand ti-e greu?! smug love struck

Doamne, imi fac si cruce! cand vad o panarama ce bine o duce laughing

Ai carte, ai parte! E vorba de.carte de credit, frate laughing)

Eu nu negociez dar tot ce`ai tu e negociabil laughing

Tu nu faci parte din visele mele... Si mai bine ai pleca Sa nu ramai cu sechele... laughing)

Ca fericirea`I scurta si scumpa. si multa s`a dat happy

Viata ar fi mult prea plictisitoare fara un gram de nebunie laughing)

Ramai asa cum esti, acolo in lumea ta. Nu vrei sa schimbi nimic, atunci nu mai schimba!winking

Sa nu`i dai alcool. Ca`i fata pastilata.

„Du-te la altu!".dar ce tu vrei la alta`? Cand declar ca te iubesc...dau cu subsemnata laughing

Si tu le stii ` pe toate de parca` ai avea ochi in creierii mei 8-)!

Ce maaa? Ai zis ca esti bun pe interior? :X Cred ca te intorc pe dos laughing!

eu stiu tot ce iti place si ce nu iti place. fara mine in viata nu stiu ce te`ai face laughing

E vorba care spune : Fa acum sa nu faci maine! Ce motiv mai am sa’mi petrec timpu’ cu tine?

Sa`mi iei ce`i al meu? Cea mai proasta miscare laughing

Spune-mi cand te doare si o sa te anunt cand o sa-mi pese.happy

Ca cica visele se sting de parca le scoti din priza...

De atata barfa m-am intoxicat. Dar sa stii ca omu` nebarfit e un om ratat! :X laughing

Iti zic, prietene revino-ti in fire! E-o linie extrem de subtire intre indiferenta si nesimtire!winking

Lasa-i p` altii s` se agite, so what? Nuu` conteaza cine comenteaza! Iar daca` esti p` faza 0 s` vezi ca nu` m` intereseaza!

Tu esti tot ce mi-am dorit, tu esti baiatu` din povesti, ai mai multe gropi pe fata decat strazile din Bucuresti! laughing

Nu sunt vreun psiholog, dar ai probleme tu cu tine laughing

Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei, el are de prierdut! Tu esti ok! happy

Gresit sau negresit. Nu ma intorc. Promitt!

Vrei ceva? happy Mai bine lasa oh go on Nu am! Nu stiu! Nu vreau! Nu'mi pasa!

Cand dam de greu dam vina pe soarta. Dar norocul e pentru cine stie sa si-l faca!

Sper ca sunt bunebig grin