| anonim_4396 a întrebat:

Heiii love struck mai e putin pana incepe scoala happy voii vreti sa inceapa [si app cine trece in cl a8-a >:?]eu da trec va fi un an greucrying

4 răspunsuri:
| Ioana8464 a răspuns:

Hey...Sincer mi s-a parut cea mai scurta vacanta si asta da pentru ca trec in clasa a 8acrying...Va fi un an greu dar daca invatam si ne dam silinta trecem si peste asta cum a trecut peste multe nu?laughingLa examene o sa am emotii dar o sa am incredere in mine si o sa reusesc:d Bafta si tielove struck`

| Yuuuki a răspuns:

Eu am trecut acum in clasa a IX.Clasa a VIII este destul de grea daca trandavesti si nu tepui cu burta pe carte mai ales ca o sa ai mare nevoie la examenele din vara.Pentru a nu a avea note mici, incepeti zdravan anul scolar.De exemplu la mine la fiecare materie aproape la fiecare ora ne dadea cate un test sau ne asculta in prostie si simteam ca innebunesc.Dar cel mai rau este la sfarsit cand vin examenele si trebuie sa faci si sa repeti de iti vine sa pleci de acasalaughing. Bafta in noul an scolar.Numai bine.

| XtmCamiii a răspuns:

Multumesc si voua va urez succes:*; x

| ralucaralu a răspuns:

Nu te speria. Eu acum trec in a10a, iar clasa a8a mi s-a parut foarte usoara. Profesorii va lasa mai lejer(in afara de mate si romana)pentru ca aveti examene si o sa vreti sa tot prelungiti acest an si o sa va fie dor de el. O sa aveti si de muncit pentru examene, mie nu mi s-a parut greu pentru ca imi placea exercitiile de pregatire. O sa fie foarte frumos te asigur mai ales daca te apuci de invatat din timp si nu treci prin perioadele de examen foarte stresata.Succes!