| catitzu a întrebat:

Heiiiipuppy dog eyes! Imi puteti spune si mie niste muzica noua? Am nevoie urgenttttt! Va pup kiss

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| NomGol a răspuns:

Puiul Piu^^ populara ca si Gagnam Stylewinking

| WhiskyGirl a răspuns:

Puiul Piu, Apa-Loredana, Africana-Delia, Remember-Xenia... cam atat, funda?

| xMaTrIxX a răspuns:

Pai hitul anului Ganagnam Style.Am dragut mama nu stie- claudia ionas.Adriana antoni-dorul de copilarie, oare ce sa faci in viata.Vali vijelie si adi de la valcea viata e ca un tren.Adi de la valcea pe mine bani nu ma fac, sichimba-ti domicilul.