| ioanaioaioanagabrielaioanaioa a întrebat:

Heiiiiiii:*♥ Stie careva daca va mai fi vre un sezon din Pariu Cu Viata:::? dacaa Da sa imi ziceti va rog si cand va incepe sau ce stiti:* Va multumescc anticipat:* DAU FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Aηdяєєa a răspuns:

Sezonu 4 a fost ultimul, dar aceeasi actori ii vei vedea intr-un nou serial care va incepe toamna aceasta.

3 răspunsuri:
| varcolaccc a răspuns:

Din cate stiu asta a fost ultimu sezon nu va mai exista altul. Deci NU.

| iflirius a răspuns:

Din fericire pentru mine, s-a terminat Pariu cu Moartea. ♥

Dar din nefercire, o să înceapă un alt serial cu actorii ăștia..mna., tot cu lala band vreau să zic.
Așa s-ar zvoni.

| ioanaioaioanagabrielaioanaioa explică:

VA multumesccc mult :*