| anonim_4396 a întrebat:

Heix people.Pentru cei emo/goth/scene/rock dati-mi add: ddx.dead.Nu cocalari va rog frumos. Vreau sa vorbesc si eu pe messenger cu persoane care chiar ma inteleg, pe care le inteleg si eu.Multumesc anticipat.Byex!

4 răspunsuri:
| Anca0402 a răspuns:

Ai impresia ca doar "cei emo/goth/scene/rock" te-ar putea intelege? eu iti pot da add, dar sunt doar un anonim pentru tine, n-as putea sa te inteleg. pentru curiozitatea ta, ascult in general muzica veche, dar ma dau in vant si dupa heavy metal. sa nu-ti fie cu suparare, dar cati ani ai?

| DeddoLăvPeace a răspuns (pentru Anca0402):

Nu conteaza cati ani am, si nu imi pasa cine esti.Multa luma poate sa ma inteleaga dar "Vreau sa vorbesc si eu pe messenger cu persoane care chiar ma inteleg, pe care le inteleg si eu." a fost o expresie ca sa nu am in lista cocalari.

| Anca0402 a răspuns (pentru DeddoLăvPeace):

Daca o sa vorbesti asa si cu altii care te pot intelege, n-o sa ai prea mare succes. ar trebui sa fii putin mai "ospitaliera".

| DeddoLăvPeace a răspuns (pentru Anca0402):

Nu,nu.Stai linistita.Pot sa fiu exact cum sunt ca sa ma pot face inteleasa ceea ce fac acum.Hai mult soare. Take care.