| madalina_4528 a întrebat:

Hej! cum as putea fi mai tupeista? m-am reintalnit cu un baiat de care eram ft indragostita, invers nusadera doar o atractie fizicalaughing acum s-a schimbat, observ ca lui ii place de minebig grin cand il vad ma pierd cu firealaughing nu simt nimic pentru el doar o atractie fizicahappy dar sunt mai rusinoasa de fel, ce as putea face in privinta asta sa ii dau de inteles ca l-am iubit dar acum nu

1 răspuns:
| PiTiK_6085 a răspuns:

Fii indiferenta si o sa creada ca nu mai ai nici o treaba cu el.Ca nu mai simti nimic pentru el.winking