| WildS0ul a întrebat:

Helaaww am mai postat pe blog;) Daca vreti sa va uitati... nu e cine stie ce, dar cred ca am facut din asta o pasiune si chiar imi pare rau ca incepe scoala si nu prea o sa mai am timpsa postez din cauza temelor si bla, bla..deci uitati linkul :D

http://insanityoflife13q.blogspot.ro/

4 răspunsuri:
| fuckeveryone a răspuns:

Ti-am urmarit blogul atata timp cat ai postat si am vazut la un moment data ca ai scris despre faptul ca urmatoarea ta ''tinta'' ar fi liceul militar. Si inca sunt curioasa... ai reusit sa intri? sa iei probele?

| WildS0ul explică (pentru fuckeveryone):

Da am reusit happy

| fuckeveryone a răspuns (pentru WildS0ul):

Atunci multe felicitari! ^_^ Mult succes in continuare!

| WildS0ul explică (pentru fuckeveryone):

Multumesc happy