| anonim_4396 a întrebat:

Helău băi TPU. big grin
Eu am 14 ani si de ceva timp am un prieten foarte bun care locuieste pe partea cealalta a tarii. sadAs vrea sa il vad. Avem atat de multe in comun nici nu va pot explica asta, uneori ma sperie chestia asta... Ok, lasa asta. Dar pana voi fi eu mai mare, ce fac? ă? Ce fac? happy Cum sa ne vedem? Vorbesc mereu cu el la telefon, skype etc. Sunt atat de trista ca nu il pot vedea... Pe langa asta este prietena lui buna de acolo, care ma enerveaza, nu ii convine nimic. Adica ma face in toate felurile. Oricum, el a spus ca sunt mult mai de treaba de cat ea.
Mi-a compus o melodie, acum compune alta care este pentru amandoi.Este atat de dragut.
Chestia e ca nu pot sa il vad.sad E foarte, foarte nebun. Seamana cu mine foarte mult, dar faza e ca el e baiat si eu fata.laughing
Da-ti-mi niste sfaturi va rog mult. Va pup!

1 răspuns:
| pufoshenia24 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic... Poate e nasoala si chestia ca el sta asa departe. Dar mai bine v-ati intalni undeva la mijlocul drumului dar sa stie si parintii tai. Chiar nu stiu prea bine ce ai putea sa faci. Si in legatura cu faptul ca mai sta cu alte fete sau ca te face acea fata in toate felurile. El oricum simte mult mai mult pentru tine si asta trebuie sa te linisteasca. Uite eu sunt mai mica putin si si eu am trecut prin aceasta mica problema. Dar el statea doar la vreo 15 km distanta. Asa ca nu e comparatia cea mai buna. Mult succes!kiss