| Pop_Andreea_1999 a întrebat:

Helauu!
TPU, am 14 ani, si am 42 de kg, si as vrea ca pana la vara sa ma ingras unpic, pentru ca sunt inalta si slaba, si o sa ma duc la apa si mi-e rusine ca sunt slaba, ajutati-ma si spuneti-mi ceva mancare care ingrasa 100%, am nevoie urgenta.Cum sa ma ingras? :*

Răspuns Câştigător
| Misteriosulboschet a răspuns:

Mananca carne de porc mai des.In al doilea rand ca desert consuma tort de clatite cu budinca. Dimineata mananca un sandwis mare un ou fiert si un baton de ciocolata.Sa ai multe gustari intre mese.Dar ai grija sa nu te ingresi prea mult.Succes si mie funda.

1 răspuns:
| Lory407 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine ca esti slaba... unele ar vrea sa arate asa ca tine